Έτσι λοιπόν, αποφασίσαμε να κοινοποιήσουμε σήμερα ένα αφιέρωμα που ζητήθηκε πολύ από εσάς και ζυμώθηκε ακόμη περισσότερο από εμάς!
Η θρυλική ομάδα του Πανιωνίου τη δεκαετία του ’70 έγραψε πολλές χρυσές σελίδες.
Η μεγάλη νίκη κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης για το Κύπελλο ΟΥΕΦΑ, η κατάκτηση του Βαλκανικού Κυπέλλου, η δεύτερη θέση στο Ελληνικό Πρωτάθλημα της σεζόν 1970/71 και βεβαίως το Κύπελλο Ελλάδας το 1978/79, ξεδιπλώνονται σε ένα εικοσάλεπτο αφιέρωμα!